Křivé zuby u mladých i dospělých: příčiny, techniky korekce

Křivé zuby u mladých i dospělých příčiny, techniky korekcePříroda neodměnila každého atraktivním, nejlepším úsměvem; několik z nich má vady v mnoha mlékách nebo mateřských znaménkách. Taková patologie, vytváří psychologické potřeby, narušuje běžné řeči, je patrný při interakci s individuální, tak v moderní stomatologii existuje několik způsobů, jak opravit nerovnoměrné zuby. Proč mají mladí i dospělí křivé zuby?

Zubní odborníci tvrdí, že v jednom či druhém stupni zůstává zakřivení zubů ve většině populace. V mnoha případech je problém nezjistitelný pro ostatní a nezasahuje do samotného jednotlivce, v jiných okamžitě přitahuje oko a komplikuje řeč. Nerovnoměrná struktura zubů je rozdělena do několika odrůd:

  • Existuje jiný nerovný zub, který má nepravidelné nastavení a tvar.
  • Zub není správně vyvinut kvůli neobvyklému místu několika zubů.
  • Samotná čelist má neobvyklou strukturu, takže zuby se zavírají nepřesně a také kousnutí je zkreslené.

Hlavní příčiny zakřivení listových zubů. Je důležité si uvědomit, proč se křivé zuby, protože pokud rodiče efektivně pečovat o zdraví a wellness své děti, akce hodně pobízet faktorů může být zabráněno. Požadavek na růst patologie může být: genetická predispozice, zděděná od blízkých příbuzných. Nemoci maminky během těhotenství. Podvýživa ženy během těhotenství a laktace. Jednotná výživa dítěte, pozdní zavedení odpovídajících potravin.

Důvody zakřivení u dospělých

Důvody zakřivení u dospělýchPokud se také rozrostly mléčné řezáky, pinworms a také stoličky, nezajistí to, že v budoucnu nebude problém. Zuby se mohou ohýbat v dospělém intoxikovaném z výše uvedených faktorů a z dalších důvodů: trvalé zanedbávání zubního zdraví. Krátké frenum jazyka. Dysplazie. Bruxismus. Při absenci jednoho nebo více zubů rovně, na kterých se následně pohybují okolní zubní systémy. Stoličky jsou přeplněné a plazí se na sebe, pokud vývoj zubů mladého dospělého člověka porazí vývoj samotné čelisti.

Nepřesné polykání, ve kterém jazyk silně pokračuje v předních zubech. Ztenčení skloviny dolních zubů, stejně jako jejich variace pod tlakem horního zubu. Účinky patologie. Jednotlivci, kteří ve skutečnosti nikdy nezažili velmi zubaté zuby, si myslí, že tento problém přináší pouze emocionální bolest a je plný vývoje komplexů.

Ve skutečnosti jsou důsledky deformace zubů mnohem závažnější: zakřivení dolních a horních zubů narušuje práci mandibulárního kloubu, kvůli kterému dochází k chronickému přetížení. Svalové tkáně zažívají zvýšený stres, který může vést k bruxismu. Zakřivení zubů může ovlivnit disproporcionalitu atributů obličeje. Změněný skus ovlivňuje procesy žvýkání, dýchání jídla, které mohou způsobit podmínky vnitřních orgánů.

Jak znetvořit zuby u dospělých a dětí

Jak znetvořit zuby u dospělých a dětíZubní lékařské profesionální dělá rozhodnutí, který postup stanovení nerovnoměrné zuby přivlastňuje pro určitého pacienta, zvážení: věk jedince – více mladistvou osobu, mnohem jednodušší je lék, zub. Počet křivkových systémů. Úroveň zakřivení zubů. Fitness instruktoři a desky s nastavitelnými oblouky. S pomocí těchto struktur je velmi snadné napravit křivé zuby u dětí, kdy zubní péče má stále dostatek možností. Taková zařízení mohou: napravit snížené i horní křivé perleťové bílé.

Odstraňte problémy ve tvaru čelisti. Vhodně Vzdělávejte žvýkací svaly. Zbavte se vylepšených šarží ze stomatologie. Trenéři jsou kovové konstrukce, které jsou kladeny na zuby s menšími problémy. Děti je nosí v noci a také ne dlouho v polovině dne. Desky jsou vyrobeny z plastu nebo kovu, stejně jako jsou připevněny k zubům háčky. Výložník. Zubní rovnátka jsou systémy včetně malých desek spojených ve sběru oblouky.

Mezi deskou a také protilehlým zubem je vytvořena pevná vazba se speciálním lepidlem. Šle mohou být vyrobeny zkov. Keramik. Safír. Ortodontické chrániče úst. Tyto odnímatelné rámy jsou vyrobeny z robustního plastu, který pokračuje v šikmých zubech v příslušných pokynech.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here